About Us 2018-09-18T16:10:37+03:00

Yardımcı Olabileceğimiz Bir Projeniz Var Mı?

Teklif Alın

Hakkımızda

Firmamız ReWeld Kaynak  aşınma sonrası ömrünü dolduran ekipmanların kaynaklı yenilemesi ile tekrar kazanımları konusundaki profesyonel çalışmaları aracılığıyla kazandığı deneyimi çimento, enerji, demir-çelik, kağıt, madencilik sektörlerine fabrikanızda veya atölyemizde kaynak uygulamaları hizmeti vermek amacıyla 2007 yılında kurulmuştur.

Kısa bir süre zarfında deneyimli kadrosu, sabit ve mobil otomatik kaynak ekipmanları ile başta çimento fabrikaları olmak üzere sektörde lider konuma yerleşmiştir. 2008 yılında yaratılan ReWeld markası ile yurtiçi ve yurtdışında sektörün tercih edilen firması haline gelen ReWeld Kaynak yine dünya kaynak sarf malzemeleri üreticilerinin önde gelen firmalarından UTP Maintenance firması ile yapılan işbirliği sonrası Türkiye ve Ortadoğu Yetkili Kaynak Uygulama Servisi olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Bölgeye kaliteli hizmeti daha hızlı bir şekilde vermek amacıyle 2016 senesi sonunda 1.650 metrekare kapalı alanda, yeni makine-ekipman ve teknik kadrosu ile kurulan ReWeld Adana Şubesi kullanıcılarımızın memnuniyetini kazanmıştır. Sert dolgu kaynak kaplı aşınma plakaları imalatı ve proje uygulamaları ile de hizmet veren firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bilgi birikimi ve tecrübesi ile zirvedeki yerini korumaya devam etmektedir.

Referanslar